Ladataan karttaa...

Yhteystiedot

Enerke Oy

Hietalantie 14, 80710 Lehmo
Y-tunnus: 1747641-9

Laskutustiedot

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@enerke.fi
Puh. 013 2663450

Tarjouspyyntö

Johtaminen ja viestintä

Ota yhteyttä, etsitään tarpeisiisi sopivat ratkaisut.

Janne Huotari

Janne Huotari
Toimitusjohtaja
janne.huotari@enerke.fi

050 352 8192

Jonne Hurskainen

Jonne Hurskainen
Liiketoimintajohtaja
Verkot
jonne.hurskainen@enerke.fi

050 352 8206

Kimmo Kärki

Kimmo Kärki
Liiketoimintajohtaja
Sähköasema ja teollisuus
kimmo.karki@enerke.fi

040 032 9878

Pentti Leinonen

Pentti Leinonen
Kehitys- ja laatupäällikkö
pentti.leinonen@enerke.fi

050 017 7605

Markus Neuvonen

Markus Neuvonen
Asiakkuuspäällikkö
markus.neuvonen@enerke.fi

050 377 4386

Perttu Rytivaara

Perttu Rytivaara
Ympäristö- ja turvallisuuspäällikkö
perttu.rytivaara@enerke.fi

040 922 5641

Joonas Rinkinen

Joonas Rinkinen
Viestintävastaava
joonas.rinkinen@enerke.fi

050 343 8808

Palvelupäälliköt

Ota yhteyttä, etsitään tarpeisiisi sopivat ratkaisut.

Ilkka Ylikoski

Ilkka Ylikoski
Verkot
Suunnittelu
ilkka.ylikoski@enerke.fi

050 528 0135

Olli Vaakanainen

Olli Vaakanainen
Verkot
Pohjois-Karjala
olli.vaakanainen@enerke.fi

050 537 2621

Jari Lihavainen

Jari Lihavainen
Verkot
Pohjois-Karjala
jari.lihavainen@enerke.fi

040 014 8308

Jari Juntunen

Jari Juntunen
Verkot
Kainuu
jari.juntunen@enerke.fi

040 922 2523

Mika Penttinen

Mika Penttinen
Verkot
Savo ja Keski- ja Järvi- Suomi
mika.penttinen@enerke.fi

040 063 1040

Rauno Hirvonen

Rauno Hirvonen
Sähköasema ja teollisuus
Projektit ja suunnittelu
rauno.hirvonen@enerke.fi

040 922 3308

Marko Vehkaniemi

Marko Vehkaniemi
Sähköasema ja teollisuus
Projektit ja suunnittelu Etelä- ja Länsi-Suomi
marko.vehkaniemi@enerke.fi

050 5690670

Aleksi  Tiainen

Aleksi Tiainen
Sähköasema ja teollisuus
Kunnossapito
aleksi.tiainen@enerke.fi

050 595 3812

Mika Kärki

Mika Kärki
Sähköasema ja teollisuus
Energiantuotannon kunnossapito
mika.karki@enerke.fi

040 922 3917